Кодування від алкоголізму та наркоманії

Якщо ви втратили здатність контролювати вживання алкоголю, значить, у вас алкогольна залежність або алкоголізм. Простого скорочення недостатньо. Важливо кинути пити і повністю відмовитися від алкоголю. Ваш лікар може допомогти вам зробити це зміна. Вони можуть порекомендувати детоксикацію, консультування, лікування або інші варіанти лікування. Популярний метод — це кодування від алкоголізму.

Як лікується алкогольна залежність?

Там немає ліків від алкогольної залежності або алкоголізму. Подолання залежності може бути тривалим процесом, який вимагає, як особистої самовіддачі, так і різних процедур або методів лікування. Ваш оптимальний план лікування буде залежати від ваших особистих обставин, включаючи ваші:

  • попередня історія алкогольної залежності;
  • рівень підтримки з боку сім\’ї і друзів;
  • особисте прагнення стати і залишатися тверезим;
  • фінансове становище.

Кодування від алкоголізму та наркоманії

Якщо ви готові протистояти вашої від того, запишіться на прийом до лікаря. Швидше за все, вони поставлять вам ряд питань, щоб визначити ваш рівень залежності. Ці питання також можуть допомогти їм визначити, який варіант лікування найкраще відповідає вашим потребам. Вони можуть також захотіти поговорити з деякими з ваших друзів або родичів, щоб оцінити вашу залежність, симптоми і можливості лікування.

Модифікація поведінки

Люди, які зловживають алкоголем, часто пристрастилися до алкоголю так само сильно, як і сам алкоголь. З цієї причини вам може знадобитися вивчити навички та механізми подолання, щоб допомогти вам уникнути вживання алкоголю після того, як ви покинете лікувальний центр або повернетеся в знайому середу, де бажання випити може бути сильніше. Ваш лікар може направити вас до консультанта або в іншу програму лікування, яка допоможе вам освоїти ці навички та стратегії виживання.

Консультування

Ваш лікар також може направити вас на індивідуальне або групове консультування. Групи підтримки можуть бути особливо корисні, коли ви проходите курс лікування від алкогольної залежності. Група підтримки може допомогти вам зв\’язатися з іншими людьми, які стикаються з аналогічними проблемами. Вони можуть допомогти відповісти на питання, надати підтримку і направити вас на підтримку ресурсів.

Кодування від алкоголізму та наркоманії

Лікарські засоби

Кілька ліків використовуються для лікування алкогольної залежності. Вони включають:

  • дисульфирам, сенсибилизирующее до алкоголю ліки, яке може знизити ваше бажання пити, викликаючи нудоту при вживанні алкоголю. У поєднанні з алкоголем він може викликати почервоніння, нудоту, блювоту і головний біль.
  • акампросат, який може допомогти в боротьбі з алкоголізмом, відновлюючи баланс певних хімічних речовин у вашому мозку.
  • налтрексон, який блокує благотворний вплив алкоголю на ваш мозок. Без цих добрих почуттів ви можете відчувати себе менш схильними до пиття.

Оцените статью
Добавить комментарий